“INEX arhitekti” SIA piedāvā arhitektūras projektēšanas un interjera dizaina pakalpojumus – no idejas līdz realizācijai. Mūsu radošās spējas un profesionālās prasmes ir attīstītas gan akadēmiski pilnveidojoties, gan praktiski strādājot projektēšanas sfērā individuāli, kā arī vadošos arhitektūras un dizaina uzņēmumos.

Izstrādājam arhitektūras būvprojektus un interjera dizaina projektus privātmājām, daudzīvokļu ēkām, sabiedriskajām ēkām un rūpnieciskajiem objektiem. Piedāvājam arī attīstības priekšlikumu un arhitektūras metu izstrādi.

Jānis Biķis, “INEX arhitekti” SIA valdes loceklis

Sertificēts arhitekts ar vairāk kā 20 gadu pieredzi būvprojektēšanā. Akadēmisko izglītību ieguvis RTU Arhitektūras fakultātē – arhitektūras maģistrs (Mg. Arch. 2004.g). Profesionālās iemaņas attīstījis no 1998. gada, strādājot vadošos arhitektūras projektēšanas uzņēmumos. Kopš 2004. gada individuāli praktizē arhitektūras projektēšanas privātpraksē.

Projektējamās ēkas vai būvobjekta funkcionalitāte un arhitektūras dizains tiek izstrādāti mūsdienu prasībām un likumdošanai atbilstošos risinājumos un materiālos, pamatojoties uz klienta prasībām un vēlmēm. Tiek nodrošināts pilns projektēšanas process, sākot no objekta izpētes, skicēm un variantiem, beidzot ar izstrādātu un saskaņotu būvprojektu (MBP, BP), kā arī objekta realizācijas autoruzraudzību (AU). Tiek nodrošināta arī būvprojekta inženierdaļu (BK, UK, EL, AVK u.c.) projektēšana pēc vienošanās.

Zane Biķe, “INEX arhitekti” SIA valdes locekle

Interjera dizainere. Bakalaura un Maģistra grāds Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļā. Tāpat iegūta nozīmīga pieredze, strādājot interjera dizaina uzņēmumā, kas strādā ar pasaules augstākā līmeņa dizaina koncepcijām, tai skaitā Eiropas līderiem apgaismes arhitektūrā.

Tiek izstrādāts interjeru dizains, radot individuālu stilu katrai telpai, kur galvenā nozīme ir siltumam, mājīgumam un elegancei. Īpaša nozīme tiek piešķirta  apgaismojumam, kas, veidojot dažādus scenārijus, rada īpašu noskaņu katrā situācijā. Telpa ir krāsu, gaismu, formu un materiālu ansamblis, kas kopumā sastāv no neskaitāmām detaļām un kopsakarībām, kas, meistarīgi izvēlētas un savienotas, rada efektīvu telpas dizainu, kurā gribas palikt.